من‌انقلابی‌ام

» چشم هايت را ببند همه چيز درست مي شود؟!

سلام خدمت مخاطبين سایت من انقلابی ام در اين پست مطالبی با ارزش و خواندنی قرار داده ایم امیدواریم با مطالعه آن نهایت استفاده را ببرید

اگر از اين پست لذت برديد و خوشتون امده در صفحات اجتماعي خود به اشتراک بگذاريد تا ديگران هم استفاده کنند.

و همچنين خواهشمنديم با نظرات و پيشنهادات خود ما را ياري بفرماييد

با گذاشتن نظر در قسمت دیدگاه ها می توانید ما را در بهتر شدن یاری کنید

فتن- روح الله عباسیان جزی

در خيابان مشغول قدم زدن بودم ناگهان چشمم به زني خورد که با وضع بسيار فجيع آرايش کرده بود و سرتا پايش نمايان بود و… مثل هميشه سرم را پايين انداختم ولي گفتم: اين درست نيست که يک خانم با اين وضع در جامعه بگردد ، هزاران نگاه هاي مسموم به دنبال او هستند، همچنين جوانان عزب بسيار زيادي وجود دارند و ممکن است به گناه بيفتند و ….

با خود گفتم خوب است تذکري بدهم ، شايد در رفتار خود تجديد نظر بکند و …. ، يا اينکه لا اقل دل خودم آرام شود به اينکه من وظيفه ام را انجام دادمو تذکر دادم … و در پيش خدا و وجدان خودم شرمنده نباشم….

رو به خانم کردم و گفتم: خانم وضعيت پوششتان مناسب نيست به خاطر خدا حجاب که فرمان خداست را رعايت کن. او که با دوستش که اوضاعش مثل خودش بود، با صداي بلند گفت : به شما مربوط نيست! ، آن يکي گفت: تو چشم هايت را ببند، اگر چشمهايت را ببندي همه چيز درست مي شود!!! و…..

من با رفتار زشت و طلبکارانه ي آنها صحنه را ترک کردم ، چرا که آنجا جاي بحث نبود ولي اين فکر ذهنم را چند روزي مشغول کرده بود که ، اگر من چشم هايم را ببندم، همه چيز حل مي شود ؟ آيا ما نسبت به شکستن حدود الهي – مانند حجاب – بي تفاوت باشيم همه چيز حل مي شود؟ در اين صورت جامعه به چه سمتي پيش مي رود ؟ آيا اصلا تا حالا شده خانمي که آرايش کرده و بدحجاب است به کسي که نگاه آلوده به او دارد ، به اوزل مي زند ، لبخند مي زند و … گفته باشد، آقا چشم هايت را ببند؟! ….

اين صحنه حرف من و پاسخ او ده ها بار از صفحه ي ذهنم گذشت و هنوز هم خودم را در آن شرايط مجسم مي کنم و در دلم به آن زن مي گويم: بالفرض که من چشم هايم را بستم، آيا خداوند هم چشم هايش را مي بندد… ؟! آيا خداوند از اعمال و رفتارتان بي خبر مي ماند ؟ ….. اگر من و امثال من از انتقاد و ارشاد دست برداشتيم ، چشم هايمان را آسوده بستيم و دهانمان را هم بستيم آيا براي شما راحتي و امنيت فراهم مي شود ؟ آيا فکر مي کنيد ما که حکم خدا را برايتان بيان مي کنيم ، و خواستار رعايت آن هستيم ، دشمن شما هستيم ؟ يا اينکه اصلا خدا دشمن شماست و نمي گذارد راحت باشيد؟…………

خواهرم بدان خداوند براي حفظ کرامت زن ، امنيت او و همچنين رسيدن به تعالي و کمال حجاب را واجب کرده است. خواهرم خداخير خواه شماست …. پس از دستور او رويگرداني نکنيد ، چرا که خودتان ضرر مي کنيد و خودتان امنيت خودتان را به خطر مي اندازيد. اين چيز بديهي است که تمايل به جنس مخالف براي همه وجود دارد، و اين حجاب کنترل کننده ي آن است و باعث حفظ حريم ها مي شود. البته کنترل نگاه چه براي آقايان و چه خانم ها امر واجبي است و حفظ نگاه و خويشتنداري زماني راحت است که پوشش مناسب باشد و تحريک آميز نباشد ، چرا که در غير اين صورت اکثريت تحريک مي شوند ، به جز آنهايي که ترس از خداوند وجودشان را فراگرفته باشد و اراده ي بسيار قوي داشته باشند.

و بدان همين حضور مومنين و افرادي که نسبت به معاصي و شکسته شدن حدود الهي هستند که باعث امنيت شما شده اند…  وگرنه در جوامع غربي و جوامعي که هيچ ترسي از خدا و بندگان خدا وجود ندارد و کسي هم متذکر نمي شود ، برو ببين که تجاوز به زنان ، آن هم در ملا عام امري عادي است و….

پس با بستن چشم چيزي درست نمي شود ، بياييم چشم هايمان را روي حقايق بگشاييم.

انتها/

.

.


شما مخاطبين عزيز سايت من انقلابی ام از اين پس با مراجعه به وب سايت ما مي توانيد جديد ترین مطاب را مطالعه کنید و از خواندن ان ها لذت ببريد

وچنانچه انتقادي به سايت ما داشتيد مي توانيد در قسمت نظرات ما را در جريان بگذاريد

سایت من انقلابی ام

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.